top of page

Юлія Миколишин​

Be confident in your strenght!

   Have you ever question yourself what is confidence? As Brene Brown said "It is the daily practice of letting go of who we think we are supposed to be and embracing who we are". It seems easy but on daily basis almost all people have struggles with that..  

   First of all, you need to realize that nobody cares about you. It maysound rude but it actually is like that. People are too busy thinkingabout themselves to pay attention, for example, for your acne. Only insecure people will judge you because they don't know any other waysto feel better.

   So confidence is not "They will like me". Confidence is "I will befine if they don't ".

   Stop judging yourself. Everyone in this world is different and thereis no competition, because nobody was born at the same time, place andin the same conditions. We are all unique personalities with somepositive and negative qualities. Just by realizing, that you will nevercompare yourself to others again. Only, if you don't like somethingabout yourself you have to change.

   Оne of my favorite quotes is "Fake it 'till you make it". It meansthat if you want to be different, pretend that you already are, andyou will.

   Some methods to become more confident:

🙂listen to songs that make you happy

🙂love what you wear. If you think that you look good it changes theway you feel.

🙂smile more

🙂аt the end of each day write down something you think you did well.

🙂follow your passion.

  Consequently, confidence is all about don't be afraid to fail. So dowhatever you want and never give up.

Христина Євчук

Що таке DreamStudy?

         Кожний студент мріє про навчання закордоном, адже це можливість зустріти нових друзів, отримати міжнародний  досвід.

         На даний час світ надає величезний океан цих можливостей, але на жаль, не кожен знає, як правильно їх використати.

         Звичайно, не все дається просто, щоб знайти і виграти найкращу пропозицію потрібно натхненно і завзято попрацювати. В цій роботі студенти натикаються на дві головні проблеми. Перша з них - це пошук можливостей. Новенька людина просто не знає де і що саме шукати. Тому не вміє правильно вибрати корисну інформацію та досконало її вивчити. Здебільшого студенти проводять кілька днів в Інтернеті, не знаходять те що їм потрібно і просто опускають руки. Другою і по своїй суті, найголовнішою помилкою, є заповнення аплікації відразу після знаходження програми. Не потрібно відповідати на питання анкети в ейфорії, радості від даної можливості, ваші відповіді мають бути добре обдумані. Адже, це перше, що побачить людина, яка буде обирати конкурсантів. Також на цьому етапі багато людей припускаються помилок в простих речах, таких як CV та Motivation Letter. Оскільки є певні норми і правила,  як саме потрібно оформляти дані документи, студенти не віддають належне значущості цим правилам. І саме тому втрачають можливість. Наприклад: якщо у вас на одному з документів не має правильної печатки, то ваші документи автоматично анулюються, навіть якщо ви були найкращим кандидатом.

Саме для вирішення цих двох головних проблем і було створено DreamStudy. Що ж таке DreamStudy?

         DreamStudy - це молодий стартап, який передбачає створення інформаційної платформи для пошуку можливостей навчання в Європі. Кожна молода людина з будь-якої точки світу може  зареєструватись і використати сервіс, який підбере їй усі потенційні можливості щодо її спеціалізації. Також DreamStudy  - це сервіс на якому ви зможете без зусиль написати і оформити будь-який  документ за допомогою DreamStudy.State та отримати нову та цікаву інформацію за допомогою додатку DreamStudy.Press.

        

    На даний момент сервіс в розробці, тим не менше, вже на даному етапі кожен може знайти можливості та підтримку нашої команди на сторінках у соціальних мережах DreamStudy.Opportunities!

Ми активно шукаємо нових учасників нашої дружньої команди, тому якщо ви активні і повні натхнення,  то ми із задоволення приймемо вас у нашу інноваційну команду.

К. Бичковська, М.Бунегра, К. Улізько, Т.Годованець

Що таке Study Tours to Poland ?

   Участь у програмі мобільності – це можливість здобути новий досвід, нових друзів, отримати неймовірні враження від культурних особливостей місця мобільності, розширити кругозір, вирости як особистість.

   Активні люди завжди в пошуку нових можливостей. Одніє із таких можливостей для мене стала програма Study Tours to Poland.

   Мало, хто із студентів знає про цю програму, а дарма,  адже це чудова можливість познайомитись із найкращими сторонами Польщі (при мінімальних витратах).

   Минулого місяця відбулися візити в міста Польщі, в рамках Study Tours to Poland.

   Інформацію щодо осіннього набору ви можете знайти за цим посиланням: http://www.studytours.pl

(Т. Годованець)

Крістіна Бичковська

   Будучи студенткою першого курсу, я отримала електроний лист від одного з моїх викладачів в університеті з інформацією про програму “Study Tours to Poland”. З першого погляду, я дуже зацікавилася програмою та вирішила взяти участь. Підготовка документів не зайняла багато часу, адже аплікаційна форма доволі проста і на початку серпня я отримала лист від організаторів програми з результатами відбору - мене взяли.

   Моя поїздка була призначена на жовтень у місто Білосток, що на північному сході Польщі. Насправді, я була трохи розчарована, адже, мені як і всім, хотілося поїхати до Кракова або Варшави. Однак, одразу після першого дня програми я змінила своє відношення і зрозуміла, що для мене дуже важливим було поїхати  до міста про яке я ніколи не чула та побачити, як за допомогою спільних зусиль мешканців та влади відбувається процес розвитку міста. 

   Програма тривала десять днів, кожен з яких був насичений різноманітними зустрічами з представниками місцевої влади, представниками, бізнесу, освітніх установ, екскурсіями, лекціями та просто цікавими моментами. Під час моєї поїздки я познайомилася з однолітками з інших країн, з якими я й досі спілкуюсь. Участь в STP стала чудовою можливістю отримати більше досвіду та знань про Польщу, а саме про важливість діяльності третього сектору суспільства та можливості, що від надає. Програма STP стала швидким стартом для мого подальшого розвитку та допомогла мені краще зрозуміти чого я хочу від майбутнього.

   Наступного року я отримала запрошення від організаторів поїхати на іншу програму - “Study Tours to Poland Workshop”, що призначена для колишніх випускників STP. Ця програма більш спеціалізована та була присвячена написанню проектів та пошуку грантів для їх втілення. Цього разу мені довелося не тільки здобути нові навички, але й познайомитися з організаторами програми та членами фонду, що її фінансує.      

   

   Загалом, участь в STP це чудова можливість відвідати нову країну, познайомитися з крутими людьми та отримати цінний досвід та незабутні враження, що залишаться в пам’яті на все життя. 

Марія Бунегра

Незабутній час та неоціненний досвід з Польщі

   Якщо доля дарує шанс – головне його не змарнувати … Справді хороші можливості випадають тим, хто має сміливість вийти із зони комфорту і зважитися на незвичний для себе крок…

   Минулого року мені випала можливість стати учасником програми для студентів Study Tours to Poland . До цього дуже багато чула про цю програму від колишніх учасників, але декілька років поспіль не наважувалася взяти участь у конкурсі. Тому, коли відступати було нікуди, через обмеження по віку, все таки зважилася. І до свого великого здивування була відібрана до участі. Мені випала двотижнева подорож до польського міста Щецин. 

   Нові знайомства, прекрасні місця, незабутні враження, люди, які змінили моє бачення світу… Ось лише маленька доля того, що я отримала від STP. Важливим елементом перебування у Польщі було знайомство зі шляхом її становлення як успішної європейської країни, що для українського суспільства на сьогодні є актуально. Також, цікаво було познайомитися із волонтерами з усієї Європи та їхньою важливою для суспільства місією. І, звичайно, назавжди залишиться у моїх спогадах «вечір культур» - неймовірна можливість доторкнутися до звичаїв різних націй та шанс показати українську культуру на найвищому рівні. Впевнена, що всім, хто хоче піднятися на новий щабель розвитку, варто спробувати свої сили у цій програмі.

   Не бійтеся пізнати щось нове і доля винагородить вас за сміливість!!! 

Катерина Улізько

STP – це неймовірно корисна та цікава програма, яка дозволяє з головою поринути у повсякденне життя Польщі, а також познайомитися з однолітками з сусідніх країн, таких як Молдова, Білорусь і Росія. Ці 12 днів програми були дуже насиченими і активними, я впевнена, що якби була звичайним туристом, то не відвідала б такої великої кількості історичних пам’яток та не познайомилась б з такою кількістю неймовірних людей. Ця поїздка справді надихнула мене до нових звершень!

Мотивація – головний інгредієнт успіху

Ірина Сабат 

   Саморозвиток безмежний, чим більше ти дізнаєшся нового і розвиваєшся, тим більше розумієш, що багато не знаєш і усвідомлюєш, скільки всього ще можна навчитися. Коли б ми не думали, що ми добре розвинуті – зажди є простір, щоб рухатися далі, і це не перфекціонізм, а людська природа. Студентські роки – це найкращий період для саморозвитку, адже саме тоді є вільний час, можливість відволіктися, розвинути нове хобі, зазвичай у цей час якір роботи і щоденної рутини ще не стримує від експериментів над собою.​

   Досягти можна будь-якої цілі, незважаючи на перешкоди, брак грошей, зв’язків, часу, підтримки і т.д. Головний інгредієнт успіху у будь-якій справі – однозначно мотивація. Ентузіазм-хороша річ, але головний його недолік – він не безмежний, тоді як мотивація – це вічний двигун у будь-якому починанні. 

 

    Ключове правило саморозвитку – бажання ставати кращим, з цього все починається. Наступний важливий момент – вирішити чим зайнятися. Знову ж таки відповідь проста, поєднати приємне з корисним, робити те, що приносить задоволення і одночасно змінює тебе як особистість: приємне+корисне=подвійний успіх. Найпростіший шлях – розвивати хобі.

  У своїй промові до випускників Стенфорда Стів Джобс розповів про те, як записався на уроки каліграфії просто тому, що в цьому він бачив красу і хотілося навчитися гарно писати. Звісно, він і не надіявся на будь-яке практичне застосування навичок каліграфії у своєму житті. Однак через 10 років, займаючись дизайном першого Макінтоша, він використав всі ці вміння і втілив їх у Маці, зробивши Мак першим комп’ютером із красивою типографією. Якби Джобс не взяв цей, здавалося б некорисний курс, у “Маку” ніколи б не було кілька гарнітур і пропорційних шрифтів. Ну, а позаяк Windows просто скопіювали з Маку, швидше за все, у персональних комп’ютерів узагалі б їх не було. Хто б міг подумати, що звичайне хобі могло змінити хід історії? Мораль цієї історії в тому, що ніколи не знаєш, що в житті пригодиться, тому будь-яку можливість потрібно використовувати. 

   Вивчай нову мову чи вдосконалюй англійську, для цього не потрібно витрачати гроші в епоху інтернету, використовуй Youtube, vk, дивись фільми з субтитрами, слухай аудіо книжки в транспорті по дорозі в універ чи на роботу – це мегабюджетні варіанти і їх мільйони.

   Візьми онлайн курс з Прометеуса чи Корсери і дізнайся щось, чого в університеті тебе не навчать, і що відрізнить тебе від інших.

   Апгрейди свої вміння, як в комп’ютерній грі, чим більше досвіду-тим вищий рівень.

   Вчись від людей, які тебе надихають, розвивай в собі якості, якими ти захоплюєшся у них.

 

    Привчись вставати рано-вранці, тоді день довший, більше встигаєш і вкінці дня попри втому відчуваєш, що день намарно не минув.

   Привчись робити зарядку і багато ходити, це інвестиція в здоров’я, яку ти ще не усвідомлюєш поки молодий. Зрештою, гарно виглядати всім хочеться і для цього необов’язково витрачати на спортзал.

   Кинь погану звичку: куріння, звичка просипати, спізнюватися, горбитися, гризти нігті, переїдати - це потребує самодисципліни, а чим це не робота над собою?

 

    В психології існує правило 21 дня, якщо ти повторюватимеш певну дію протягом 21 дня-вона перейде у звичку, чому б не спробувати розвинути нову або кинути стару? (Детальніше:http://kolira.vesti.in.ua/re_Правило+21+дня.+Як+виробляти+корисні+звички)

    Уникай негативних людей, тих, які «тягнуть тебе вниз», старайся менше часу проводити з ними, і навпаки, тягнись за кращими. Як сказав один американський бізнесмен                    «Ти є середнім арифметичним тих 5 людей, з якими проводиш найбільше часу», в цьому є сенс.

   Не будь лінивим, не втрачай надії, забудь про #всепропало і #нічогоневийде, навіть коли дедлайн опівночі, намагайся зі всіх сил щось зробити о 23:59. Використовуй будь-яку можливість, навіть якщо тобі здається, що в тебе недостатньо вмінь і знань і що є кращі за тебе – чи це подача на роботу, чи на програму навчання, чи на стипендію, чи будь-що інше. Якщо є шанс і він нічого не коштує лиш трохи зусиль і часу – використай його, віддача може бути величезна! 

    Напевно найголовніша порада з усього цього, що не всім вдасться, це вийти зі своєї зони комфорту, бо коли нам все комфортно – це період і місце стагнації. Зміни свою рутину, займись чимось, що тобі невластиве, відкрий себе в новому досвіді і ти відчуєш, як ти розвиваєшся, навчаючись діяти в нових обставинах.

   Справжній розвиток і будь-які досягнення  приходять з працею і потом, будь-який успіх – це вершина айсберга, лише  видима 1/10 частина, якій передує праця, самодисципліна, неудачі, падіння, мотивований рух вперед. 

   Мораль цієї рубрики – продовжуйте вчитися і шукати новий досвід, адже ви ніколи не знаєте, яким чином чи коли це може вплинути на вас в майбутньому.
 

Юлія Миколишин​

BELIEVE IN YOURSELF

   The sun is shinning, birds were singing.. everything seems to be good when it is Spring outside... But wait, EXAMS are  near!!

Examination period for students has been and always will be a difficult period in life. Apparently, all the students it is associated with a whole marathon survival in such conditions as sleep, anxiety, malnutrition, surrounded by books and lecture notes.

  So how to get more energy and inspiration for studying without any stress on everyday basses?

   First of all, wake up at the same time every day. Now matter how late you went to bed, force yourself to get up at a consistent time in order to sync your body with your daily schedule. (Yes. Even on weekends). And please, don’t study all night long, you won’t get any results.

   Secondly, MAKE A PLAN.

   «By failing to prepare, you are preparing to fail” – Benjamin Franklin.

   Know what you have to study and follow through with what you planned to do. This is one of my downfalls, because I’ll decide I’m not going to be able to get everything on that list done, so I’ll rewrite it, and before I know it, an hour has gone by. Don’t do that. It’s a huge waste of time.

 

   Don’t skip your breakfast. It is common knowledge, that food in the morning gives you energy for the whole day. Eggs or plain oats will be a great option.

   Get your caffeine fix. A cup of coffee (yes, one) is A-OK, but try to avoid drinking it in the afternoon. Try a green tea for “pick-me-up” instead.

FACT:  Green tea does more than just keep you awake, it can also make you smarter.

   The key active ingredient is caffeine, which is a known stimulant. Caffeine has been intensively studied before and consistently leads to improvements in various aspects of brain function, including improved mood, reaction time and memory. However… green tea contains more than just caffeine. It also has the amino acid L-theanine, which is able to cross the blood-brain barrier and improves brain function. Many people report having more stable energy and being much more productive when they drink green tea, compared to coffee.

   Work it out. It is the best way to relax after a hard studying day. But try to get your cardio before work, not after, as exercising too close to bedtime could affect your sleep.

   Eat clean and take a B Complex vitamins to create energy and to de-stress.

   Do Yoga. Stretching will relax your muscles, and meditation will relax your mind.

   Buy the way, Hollywood celebrities literally love it:

   Britney Spears says that the practice keeps her body and mind healthy — giving her a toned figure while also helping her to cope with anxiety.

   Jennifer Aniston mentioned: “Yoga kind of helps you prepare for everything, honestly,”

 

   And last but not least, BELIEVE IN YOURSELF!

   YOU CAN DO THIS! Despite what you might be telling yourself that finals are a deep, dark hole that you may never return from they aren’t. You really can do this, you just have to remind yourself of this!

   GOOD LUCK ON YOUR FINALS! I believe in you, and remember: a number doesn’t define you!

Ірина Собко

Секрет здійснення найзаповітніших мрій

 

   Що таке успіх? Як реалізувати свій потенціал в повній мірі? Як досягти здійснення мрій? Я впевнена ці питання ставить перед собою кожен і я не є вийнятком. Я часто задумувалась над тим, як треба діяти в різних ситуаціях аби досягти того чого хочеться саме мені, до того моменту, як випадково, гортаючи новини однієї зі спільнот в соціальній мережі, звернула увагу на коментар до такого фільму як «Секрет». На той момент я ще не здогадувалась, що цей фільм зможе змінити моє світосприйняття і як наслідок моє життя в цілому.

   Багато людей кажуть «я хочу», але нічого не роблять для того, щоб отримати це, більше того вони навіть не вірять до кінця в те, що можуть отримати те чого так прагнуть, як наслідок, все залишається на рівні «Хочу». Це і є найбільшою помилкою, коли ви прагнете чогось досягти. Всі мрії здійсненні, головне тільки  повірити в те, що все вийде, що це дійсно потрібно і важливо, в першу чергу, для вас.

   "Домінуюча думка, чи уявна установка - це магніт; закон говорить, що подібне притягує подібне: отже, ментальна установка неминуче притягне ті явища, які відповідають її природі" Чарльз Енел (1866 - 1949), саме ця доволі проста та зрозуміла теза з фільму змусила мене задуматись, а чого дійсно не спробувати цей спосіб: налаштувати, в першу чергу себе, що я все зможу, у мене буде все чого я захочу, і знаєте, у мене вийшло, це дійсно працює!

   

 

Важливо завжди пам’ятати, що навіть просто думка це дуже сильна зброя в боротьбі за здійснення власних мрій. "Вібрації уявних сил найтонші, а тому наймогутніщі з усього сущого" Чарльз Енел (1866 - 1949).

   Одна маленька деталь, що теж неабияк допомагає у втіленні мрій в життя - це різноманітні дрібнички в інтер’єрі, що можуть мотивувати до дії, наприклад, дошка бажань, колаж з планами на майбутнє або ж панно з мотиваційними гаслами.

   Цей метод я теж спробувала! І все в сумі: позитивні думки, візуалізація моїх мрій у вигляді дошки бажань, трохи терпіння і завзяття зробили своє діло! Тож не втрачайте ніколи віри в себе, дійте і не сумнівайтесь у тому, що у вас все вийде, а якщо раптом з’явиться бажання опустити руки і здатись, бо нічого з того, що ви плануєте і мрієте отримати не реалізовується в повній мірі, дуже раджу подивитись фільм "Секрет"!

 

          Успішні люди - здорові люди!

 

   «В здоровому тілі - здоровий дух та здорове мислення!» - сказав колись один із великих і мав цілковиту рацію!

Розумова діяльність потребує періодичного розвантаження. Найкращий спосіб посприяти роботі мозку – це заняття спортом!

  Вплив фізичних вправ на розумову діяльність людини – безпосередній. Даному питанню присвячена велика кількість робіт, де зазначається, що успішність роботи головного мозку значною мірою залежить від рухової активності. Недостатня кількість фізичних навантажень,  негативно впливає на роботу всього організму.

 

Роман Угорський 

Дослідження підтверджують, що при умові постійного заняття спортом в людини покращується пам’ять, логічне мислення, увага та координація. Також слід звернути увагу на те, що недостатня фізична активність  зумовлює збій в організмі, в обміні поживних речовин та кровообігу, що в свою чергу може бути передумовою різного роду захворювань.

   Щодо цього чудово висловився  Анджело Массо: “Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків, але жодні ліки у світі не можуть замінити фізичні вправи”

   «Згідно з результатами дослідження, опублікованого в авторитетному медичному журналі «Журнал Американської асоціації серця»  кожна година, кожен день проведений  перед телевізором або за столом, підвищує ймовірність протягом найближчих 15 років:

- передчасно померти за станом здоров'я - на 11%

- захворіти на рак - на 9%

- заробити одне або кілька серцево-судинних захворювань - на 18%

 

   Ці цифри жахають !!! Якщо протягом робочого дня Ви проводите за комп'ютером близько 6-8 годин. Що це означає?

Організм звикає до сидячого способу життя і гальмує всю свою діяльність. Чим частіше ви сидите, тим важче вам бігати,  підніматися сходами . Якщо ж ви на додачу до цього любите багато і смачно (але зовсім нездорово) поїсти, то чекайте нові неприємності - підвищений вміст цукру і шкідливого холестерину в крові швидко призводить до захворювань серця і всіх інших внутрішніх органів. Серцево-судинні захворювання, рак,остеохондроз - ось «хвороби інформаційного століття», що з'явилися всього лише кілька десятків років тому, але поставили до стіни вже більшу частину населення розвинених країн.»

(інформація взята з http://folkextreme.ru/2012/10/aktivnyj-obraz-zhizni/)

   Цікаво, що багато із видатних людей строго дотримувались приписів ведення здорового способу життя. Ось до прикладу Артур Конан Дойль -  автор оповідань про Шерлока Холмса та інших прекрасних витворів його пера, таких як роман «Загублений світ».        Улюбленими видами спорту  письменника були: гольф, крикет, бокс та футбол. Конан Дойль все життя був фізично активний, тому завжди перебував у чудовій формі.

   Ось цікава замітка про цю видатну історичну постать: «Гра у крикет йому давалась найкраще. У складі Мерілебонского крикетного клубу він навіть провів 10 ігор. Історія каже, що у 1900-му році, коли йому був  41 рік, граючи за клуб, він, подаючи м’яч, обіграв  найвідомішого гравця за всю історію крикету – Вільяма Гілберта Грейса. Цей випадок справив таке сильне враження на письменника, що він оспівав його у поемі «A Reminiscence of Cricket ».

   Письменник також частенько брав участь у боксерських поєдинках, хоча бокс давався йому нелегко. Однак і тут були свої плюси, адже вміння працювати кулаками допомагало йому в житті. Так, наприклад, у молодості, влаштувавшись судовим лікарем на китобійне судно, Артур в перший же вечір побився зі здорованем-стюардом. До речі, достовірність і реалізм опису поєдинків в романі Дойля «Родні Стоун» про британських боксерів, професіонали оцінили високо.          Знаменитий творець Шерлока Холмса віддавав собі звіт, що, займаючись одночасно декількома видами спорту, він не зміг добитися ні в одному з них помітних успіхів: «Але задоволення я з них отримував куди більше, ніж будь-який прихильник чогось одного ».».

(Джерело: http://healthy.pp.ua/zdorovyj-sposib-zhyttya-vidomyh-klasykiv/ Все про здоровий спосіб життя. © Healthy.pp.ua)

   

  Отож, вносимо, в залежності від потреб і режиму дня, фізичні вправи в наше життя, адже вони сприяють підвищенню розумової діяльність, яка в свою чергу полягає в успішності.

   Не кожному студенту по кишені заняття в залі, але це зовсім не означає, що зайняття спортом для таких людей – нездійсненні мрії, при тому,що надворі з кожним днем стає тепліше. А хіба якийсь із спортзалів зможуть замінити ранішню пробіжку Парком ім. Т. Шевченка чи Жовтневим?! Теж варто пам'ятати про користь ранкової гімнастики, яка дає заряд енергії на цілий день. Для студентів, які живуть в гуртожитку – безліміт на спортивні майданчики за гуртожитками, така ж система безоплатного відвідування діє на стадіоні «Буковина», куди займатись може прийти кожен бажаючий.

   Побільше саморозвитку та вдосконалення як фізичного так і духовного, адже саме з Вас, читачі, складається наше суспільство – держава. Всі ми хочемо жити в процвітаючій країні – це можливо! Потрібно всього на всього ставати з дня в день кращими!

Моє уявлення про успішність людини, та її існування в цілому полягає в лідерстві, в приверненні уваги. Людина – це книга, яка повинна містити безліч корисної та цікавої інформації, коли спілкуєшся з цікавою людиною, тоді все зовсім по-іншому, і тобі знову хочеться з нею зустрітись. Всіх нас, перш за все, цікавить зовнішність,  а саме хороша фігура та тонус м’язів – це все лише  обкладинка тієї книги, про яку я починав розповідати. Тобто, сам вміст «книги» ми повинні всебічно розвивати: читаючи, спілкуючись, відвідуючи все, що вам пропонується в житті, а процес вдосконалення «обкладинки» - це спорт, фізична активність. Тому робімо все для того, щоб привернути увагу «читачів» поєднуючи розвиток духовний, розумовий з активною життєвою позицією та фізичною діяльністю. Також активне заняття спортом веде до нових знайомств з активними людьми.

   

bottom of page